Еротски раскази - најдобри еротски раскази на Flirtymania.plus

Hotешка келнеркаСекси келнерка

Најдобри еротски приказни

Дали мислите дека еротското раскажување приказна е изгубена уметност? Flirtymania.plus ќе ве убеди во спротивното. Кога ќе прочитате добро напишана приказна, вашата кожа почнува да пецка и ќе го добиете ова прекрасно топло чувство во стомакот што полека почнува да работи надолу. Никогаш не ти се случило? Па, време е да го стори тоа.

Фантазија за еротска приказнаПрочитајте еротски приказни на Интернет

Приказни за еротска масажа

Сексот што крева ум често започнува со добра еротска масажа. Тоа ќе го расположи секој за нешто повеќе. Секоја одлична масажа започнува со нежно галење во чувствителни области ... замислете го тоа… и проверете ги нашите еротски приказни за масажа за да и дадете дополнителен притисок на вашата фантазија.

Приказни за еротско поседување

Се повеќе и повеќе луѓе се интересираат за поседување, еротско поднесување и БДСМ. Читањето на маестрално изработена приказна за еротското поседување е порта за фантастично искуство полно со разнишувачки оргазми.

Еротски приказни за тинејџери

Не мора да бидете тинејџер за да уживате во еротски приказни за тинејџери. Слатката невиност инспирира многу возрасни. Еротска еротска приказна може да ја разгори вашата фантазија, практично заменувајќи го вистинското искуство со тинејџерка или момче.

Еротски табу-приказни

Со текот на времето, потребно е сè повеќе и повеќе да го разгориме нашиот сексуален апетит. Она што нè вклучи кога бевме помлади - и ова често вклучува стандарден хетеро секс - веќе не го прави тоа. Оваа промена е сосема нормална.
Некои луѓе се чувствуваат срамота од развивање интерес за еротски табуа, но нема потреба да ги има. Flirtymania.plus има приказни за сите вкусови и преференции, од многу традиционални до крајно неконвенционални.

Список на еротски приказниHotешка мајка еротска приказна

Еротски приказни за неверство

Многу луѓе се возбудуваат кога замислуваат да го изневеруваат својот партнер или сопруга. Ако ова ве возбуди, чекаме богата колекција на еротски приказни за неверство!

Геј и лезбејски еротски приказни

Нашите соработници на еротски геј и лезбејски приказни совршено го сфаќаат концептот на сексуална флуидност. Да ве возбуди хомосексуалноста не значи дека сте геј или лезбејка.

Еротски приказни за инцест

Истото важи и за еротските приказни за инцест. Толку е возбудливо да се замисли постара и поискусна личност која школува помлада во задоволувачката уметност на водење loveубов.

Приказни за еротска хипноза

Кога некој е хипнотизиран, тој не е одговорен за ништо што ќе му се случи. Тие можат слободно да уживаат во тоа без резервации. Токму тоа го прават ликовите во нашите еротски хипнозни приказни.

Напишете своја еротска приказна

Можеби не сте задоволни со читање или слушање еротски записи; имате талент за пишување и сакате да го докажете тоа? Ние на flirtymania.plus ќе ви дадеме шанса да станете успешен еротски раскажувач. Тие велат дека ако ја сакаш својата работа, никогаш нема да мораш да работиш друг ден во животот. Пријавете се и отворете сметка на нашата апликација денес!

Еротски приказни за воиниАпликација за еротски приказни

Плаќаат по читател

Beе бидете платени за секој читател кој пристапува и ужива да ја чита вашата неверојатна приказна.

Еротски приказни на аудио

За да се осигураме дека вашите приказни имаат уште поголемо влијание, можеме да ги поставиме на аудио.

Поставување на премиум содржина

Ако нудите апсолутно премиум содржина, ние ќе ја поставиме (и ќе платиме за неа) како таква.

Посетете ја Flirtymania.Plus и претворете ги вашите соништа во реалност